Eesti madalamate liigade jalgpallimeistrivõistluste üheksas mänguvoor

711

Nädalavahetusel peeti Eesti madalamate liigade jalgpallimeistrivõistlustel üheksas mänguvoor. III liiga idatsoonis alistas liidrite gruppi kuuluv FC Joker Keilas kohaliku jalgpalliklubi meeskonna 5:0. Raasiku meeskonna eest lõi 2 väravat Madis Lange, ühe Hardo Riiberg, Ott Reinike ja Rando Ilves. Kolmapäeval langes Joker karikasarjast välja, kui pärast 2:2 lõppenud lisaaega  jäädi penaltitelöömises alla Tartu Welko Elekter meeskonnale. Hooaja parima mängu koduväljakul pidanud Kuusalu JK Rada alistas 3:1 pealinna meeskonna FC Ühinenud Depood. Kuusalu jalgpalluritest olid resultatiivsed Meelis Nõmme, Tauno Pajula ja Siim Tamm. FC Kiiu mängis koduväljakul 2:2 viigi turniiritabelis keskel oleva Eston Villaga. Kiiu mõlemad väravad kanti Keio Kivistiku arvele, neist teise lõi ta paar minutit enne mängu lõppu. Rada II jäi kodus poolajavileks JK Sillamäe II vastu 0:2 kaotusseisu, kuid suutis Kristjan Toomingase löökidest viigistada. Viis minutit enne lõppu löödud väravast sai 3 punkti turniiritabelisse Ida-Virumaa meeskond.