Eesti klubide karikavõistluste viimase etapi võitis Kehra I

1149

Sauga valla spordikeskuses oli 3. detsembril Eesti 2011. aasta karikavõistluste viimane, 3. etapp koroonas.

Ühtlaselt tugevalt mängis Kehra I võistkond, kus I laual olid parimad Allan Vaupere ja Liis Vaupere ning II laual Kaupo Helm-Rosin. Ka võistkonna ülejäänud liikmed Ants Verk ja Taimi Vaupere olid oma laual 3 parema hulgas. Kokku kogus Kehra I viimasel etapil 49 punkti, mis andis hoolimata omavahelisest kaotusest Tirtsu võistkonnale viimase ees 4punktise edu. Kolmanda koha võitmisega viimasel etapil üllatas Haiba võistkond 41 punktiga, kellelt üldvõitja Tirts sai ainsa kaotuse.

Kolme etapi kokkuvõttes järgnesid 171 punkti kogunud Tirtsule ja Kehra I-le (153 p) Pärnu Ring (141 p), 4. Peningi II 107 p, 5. Haiba 106p, 6. Ring II 105 p, 7. Peningi I, 8. Kehra II, 9. Peningi IV ja 10. Ring III.

Meeste I laual järgnesid Allan Vauperele Karri Tamme (Ring I) ja Guido Trees (Peningi II), II laual Kaupo Helm-Rosinale Urmas Mererand ja Harri Tiik 9 punktiga, III laual Andres Bahovskile (Haiba) Margus Saareoja ja Ants Verk, IV laual Andrea Uustulndile Taimi Vaupere ja Elmo Haav ning naiste laual Liis Vauperele Kristel Suits (Haiba) ja Tiina Saareoja.

Järgmisel nädalal toimub Kehra gümnaasiumis Anija meeste XII karikavõistlus meeste üksikmängus, kus mängitakse 9 vooru šveitsi süsteemis ning autasustatakse tavapäraselt 6 paremat meesmängijat. Kuna see on üks hooaja viimaseid edetabelivõistlusi, siis on oodata kohale kõiki paremaid koroonamängijaid, et aasta kokkuvõttes positiivselt silma paista.

Eelmine artikkelPiirkondlike tugiisikute konkursi tulemused selgunud
Järgmine artikkelHarjumaa Muuseumis avati näitus „Elu Kehra tehase korstna all“