Eesti Invaspordi Liidu tegus aasta on alanud

1121

3. aprillil toimusid Paide spordimajas siseboccia meistrivõistlused puuetega inimestele. Boccia on populaarne pallimäng, mis nõuab vaid käe- ja silma täpsust, mitte suuri füüsilisi eeldusi. Ida-Harjumaa Invaühingut esindasid võistlusel Heiki Veetõusme Salmistult (võistles A-klassis – seistes) ning Ain Villau Pärispea külast ja Tiit Vilhein Loksa linnast (mõlemad B-klassis – mängisid istudes).

Kõige edukamalt osales Ain Villau, kes saavutas oma klassis ka meistritiitli; Tiit Vilhein jäi 9ndaks. Heiki Veetõusme aga saavutas oma klassis suures konkurentsis 31 mängija seast 23. koha.

17. aprillil toimus Haapsalus meistrivõistlus bowlingus individuaalarvestuses. Ida-Harjumaa Invaühingut esindasid seekord Aivo Jõesaar Kotka külast, Egert Jõesaar Hara külast ning Kristjan Pruul Loksa linnast.
Kõik mehed võistlesid A-klassis, st püstiseisjad. Kõige edukam oli Egert, kes saavutas kokkuvõttes 240 punktiga 4. koha, 8ndaks jäi Kristjan Pruul 207 punktiga ning Aivo Jõesaar jäi 183 punktiga 12ndaks. 

Järgmise EIL võistlusena toimub bowlingu meistrivõistlus võistkondlikus arvestuses mai lõpus Viljandis ning seejärel algavad kergejõustiku heitealade karikasarja etapid, millest esimene toimub juuni alguses Kuusalus, teine juuli alguses Võrus, kolmas augustis Viljandis ning neljas septembri alguses Jõgeval.

Eelmine artikkelKuusallu teatrifestivalilt duetipreemia
Järgmine artikkelKuusalu vallas tehti mailaada tõttu talguid nädal varem