Arukülas võistlesid noored talendid

2688
Keskmises vanuserühmas olid publiku lemmikud Aruküla tüdrukud JENNIFER ALEXANDRA MEDNIKOVA ja DIANA PURGA omatehtud tantsuga.

Noorteõhtul Raasiku Valla Noor valis parimad esinejad publik.

Möödunud nädala reedel, 21. oktoobril täitus Aruküla rahvamaja parketisaal Raasiku valla igas vanuses noortega. 2007. aastast toimunud noorteõhtu Raasiku Valla Noor on olnud alati isemoodi – seekord otsustas noorsootöötaja Maarja-Ly Teino anda noortele vaba voli valida endale etteaste ning publiku ette astuda.
Laulmise valisid Jennifer Taluste Arukülast, Kelli-Mai Maasik Pikaverest, Hendri Kuusik Arukülast, Elis Loos ja Liis Õunpuu Raasikult, Sandra Parve, Birgitta Puusta, Rebeka Eenpalu Arukülast. Viiulipalaga esines Elisabeth-Courtney Enno Arukülast. Kahekaupa tantsisid Katharina Eremeejeva ja Caroly Aruvel, Jennifer Alexandra Mednikova ja Diana Purga. Soolotantsu  tegi  kurikatega  võimleja  Renate  Eenpalu  Arukülast.
Pärast väljakuulutatud esinejaid andis õhtujuht Virgo Kaaret võimaluse soovijatel veel üles astuda, seda kasutasid õed Adele Mirjam ja Helene Brigitta Purga Arukülast.
Etteastete järel oli aeg hääletamiseks. Publik, keda oli ligi 80, sai kirjutada sedelile oma lemmiku. Parim selgus igas vanuserühmas. Noorimatest Sandra Parve, keskmisest rühmast tantsijad Jennifer Alexandra Mednikova ja Diana Purga, vanimatest Liis Õunpuu ja Elis Loos.
Korraldaja Maarja-Ly Teino lausus, et noortel oli võimalus vallutada lava: „Alati ei pea olema kõik võistlus ega kedagi hindama, seega sel aastal oli lemmiku valimine publiku kätes. Noortele oli tulnud kaasa elama palju noori ja nende vanemaid. Sündmus läks väga hästi, noored andsid positiivset tagasisidet.”
Pärast etteasteid oli noortele disko. Noorsootöötaja märkis, et lahe oli näha, kuidas diskol oli seekord poisse rohkem kui tüdrukuid ning kõik olid tantsuplatsil.
Liis Õunpuu lausus, et mõte osaleda tuli päris ootamatult: „Õpetaja Heli Karu küsis, mis ma arvan. Kuna mulle meeldib väga esineda, olin kohe nõus. Alguses mõtlesin laulda solistina, kuid polnud Elisega ammu koos esinenud, pakkusin välja teha duetti, õnneks oli Elis nõus. Duetid Elisega on mu lemmikud. Noortepidu oli hästi korraldatud, nagu alati.”
Sandra Parve ütles, et temal soovitas osaleda lauluõpetaja Külli Ovir. Laululaps ütles, et ettevalmistuseks ei kulunud kaua: „Valisime laulu, mida olin palju laulnud ja mul juba peas. Pidin vaid korra läbi proovima ja oligi kõik. Väga meeldis esineda, kuna mind toetasid paljud sõbrad.”

Eelmine artikkelVald keeldus kaevandamis­loa andmisest õigusvastaselt
Järgmine artikkelKuusalu JJ Street tantsijad puhastasid koolilaste tunnelit