Aruküla B-klassi judokad võistlesid Kohtla-Järvel

795

Laupäeval võistlesid Aruküla B-klassi judokad Kohtla-Järvel, kus toimusid Ida-Virumaa lahtised B-klassi meistrivõistlused. Kokku võistles Arukülast 7 judokat.

Esimese võistluse tegi sel kooliaastal käesoleva aasta Eesti meister Kevin Sarapuu. Kui kevadel maadles ta veel kehakaalus -60kg,  siis nüüd on kiire kasv viinud maadlema kehakaalu -73kg. Vigastuste kiuste kaotatud vormi taastamine ja kohanemine uue kaalukategooria vastastega võtab aega.

Tublilt võistles Jarko Kuub, kes on üha julgemalt hakanud endast vanemate judokatega maadlema. Tublid olid veel Maarika Markus ja Kirsika Kruusma, kes mõlemad võitlesid vapralt lõpuni. Võistlejate puudumisel oma kaalukategoorias võistles Maa­rika Markus koos Kirsika Kruusmaga raskemas kaalukategoorias +57kg. Kirsika Kruusma maadles vapralt võistluse lõpuni vaatamata saadud õlavigastusele.

Kehakaalus -60kg maadeldi ringisüsteemis, mille kohaselt kõik võistlejad maadlevad omavahel läbi ja kogutavate võitude ja punktide arvu kokkuliitmisel saadakse võitja. Aruküla poistest maadlesid selles kaalus Sten Erik Kaalma ja Karl-Kristjan Suik. Sten oli ainuke, kes suutis võita kaalu üldvõitjat, kuid punktide arvestus asetas Steni teisele kohale. Hea tulemus, üha paranev maadlus ja järjest suurenev enesekindlus oli Steni poolt.

Tulemused: II koht  Sten Erik Kaalma -60kg, III koht  Jarko Kuub  -42kg.

Eelmine artikkelAutopõleng
Järgmine artikkelHarjumaa Sümfooniaorkestri esimene kontsert oli Arukülas