Algas Raasiku valla suvine võrkpalliturniir

923

Möödunud nädalal toimusid esimesed mängud Raasiku valla traditsioonilisel suvisel rannavõrkpalliturniiril.

Tänavu osaleb 6 meeskonda. Korraldaja Karri Urbani sõnul oli huvilisi rohkem, kuid kahjuks ei saanud nad võistkondi kokku. Ühte meeskonda võis registreerida kuni 8 liiget, korraga on väljakul 4 mängijat.

Võistkonnad on jagatud kahte alagruppi, kummaski on kolm võistkonda, kes mängivad kahe konkurendiga kaks korda – üks mäng on kodus, teine võõrsil.

„Kuna võrkpalliplatse on Raasiku vallas palju, toimuvad mängud erinevates kohtades, iga mees­kond ütles, kus on nende koduväljak,“ ütles Karri Urban.

Alagrupimängud toimuvad igal nädalal, enamasti kolmapäeval või kokkuleppel ka mõnel muul päeval. Alagruppide võitjad selgitavad augustis toimuvas finaalmängus turniiri võitja.

Esimesed alagrupimängud olid möödunud nädalal, 8. ja 9. juulil. Teise alagrupi esimeses mängus Arukülas, Piiri tänav 12 hoovis asuval väljakul alistas mullune võitja Aruküla Pallimängudeklubi võistkonna Mehed Arukülast 3:0. Esimese alagrupi avamäng toimus Härma küla võrkpalliplatsil, seal alistas Kurgla meeskond Peningi Pallurid samuti 3:0. Peningi Pallurite võistkonnas osaleb ka turniiri ainus naissoo esindaja.

Eelmine artikkelTIINA RULLI on juhendanud Anija segarahvatansijaid üle 20 aasta
Järgmine artikkelKehra õmblusfirma Year toodab aastas 15 000 mantlit