SPORDIUUDISED

1131

Laupäeval, 28. oktoobril toimus Kolga tennisehallis hooaja avavõistlus igamehe paarismängus. Osalejaid oli Loksalt, Kuusalust ja Kolgast. Mängud olid tasavägised, võitjaks tulid nelja võiduga Kalev Uiboupin ja Urmas Osila Kolgast, järgnesid isa ja tütar Natalia Kalinana ja Vitali Kalinin Loksalt ja kolmandaks Kuusalu-Kolga paar Urmas Kotkas ja Kalvi Tiik.

Reedel, 10. novembril toimus Leesil isadepäeva mälumäng. Osalesid 11 võistkonda. Kohe algusest läksid teistel eest ära kolm võistkonda, kes säilitasid oma koha ka mängu lõpuks. Esikohale tuli 34 punktiga võistkond Kvartett: Mari-Ly Rahuoja, Raivo Rekk, Laur Sits, Mart Lahi. 2. koha sai 32 punktiga Noor Juminda (Anu Eek-Mägi, Aive Mõttus, Tarmo Amer, Andrus Volmer) ja 3. koha 31 punktiga Parksi (Andres Allmägi, Toomas Kurg, Tõnu Sild).
MEELIS TALTS

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/32 finaalmängus, mis toimus Kehra spordihoones 8. novembril, kaotas Anija JK FCle Patsuhai 5:7 ja langes konkurentsist. Anija valla meeskonna kasuks lõi Rando Randjõe 3 ning Denis Petrov ja Evgeny Rebotunov kumbki ühe värava.

4. novembril osalesid Raasiku FC Joker 2008. sündinud poisid Flora Nike Cup´il. Alagrupimängudes kaotas Joker 2:0 nii Tallinna Levadiale kui Rakvere Tarvasele, kuid võitis Florat 2:1. Playoff mängudes 9.-12 kohale võideti Heliost 1:0 ning viimases, 9.-10. koha mängus jäädi pärast 1:1 normaalaega Tiigrite võistkonnale penaltitega alla.
KÜLLI KOPPELMAA

Eelmine artikkelPEEP KASK esi­ta­ti Har­ju­maa Ter­vi­se­te­gi­jaks
Järgmine artikkelSõnumitoojas 15. novembril