Raasiku jalgpalluritel oli võidukas nädal

1424

Eesti meistrivõistluste esiliiga Bs sai Raasiku FC Joker järjest kaks võitu. Kolmapäeval, 24. augustil alistati koduväljakul pärast kaotatud avapoolaega Viimsi JK 3:1. Raasiku meeskonnast tegid skoori Ergo Teino, Andre Ilves ja Madis Lange.
Esmaspäeval, 29. augustil kohtuti Tallinnas Sportland Arenal Tallinna FC Flora U19 meeskonnaga ja saavutati 1:0 võit, värava lõi mängu 54. minutil Rauno Esop.
Joker on liigatabelis 41 punktiga 6. kohal, 27 mängust on võidetud 11, kaotatud ja viiki mängitud 8. Järgmine mäng on 7. septembril Raasikul taas Tallinna Flora noortevõistkonna vastu, ühtlasi algab sellega hooaja viimane mängudevoor.
II liiga ida-põhjatsoonis kaotas Kuusalu JK Rada reedel, 26. augustil kodustaadionil Tartu FC Merkuurile 1:3. Mängu kõik väravad löödi esimesel poolajal, Rada meeskonna ainsa värava lõi Kris Oliver Maiberg. Kuusalu meeskonna järgmine mäng oleks pidanud toimuma sel reedel, 2. septembril taas koduväljakul Kiviõli FC Irbisega, kuid vastased andsid loobumisvõidu. Nüüd on liigatabelis 11. kohal oleval Rada meeskonnal 19 mänguga kogutud 20 punkti. Järgmine mäng on 9. septembril Jõhvi FC Lokomotiv vastu. Ka see mäng toimub Kuusalu staadionil.
IV liiga ida-põhjatsoonis alistas Raasiku FC Joker II reedel, 26. augustil Lool liiga liidri Tallinna Depoo 6:2. Avapoolajal läks Joker II Rene Lille, Markko Kudu ja Jaan Jalase väravatest 3: 0 juhtima, teise poolaja esimene värav lubati lüüa vastastel, seejärel realiseeris Rando Randjõe penalti ning pärast Fred Metsmaa väravat juhtis Raasiku meeskond 10 minutit enne mängu lõppu 5:1. Mängu viimasel minutil vähendas pealinna meeskond vahe 5:2-le, kuid teisel lisaminutil vormistas Rando Randjõe mängu lõpptulemuseks 6:2.
Nii Raasiku Joker II võistkonnal kui Tallinna Depool on nüüd 30 punkti – 13st mängust on mõlemad võitnud 10 ja kaotanud 3, kuid parem väravate vahe tõstis Raasiku meeskonna liigatabeli liidriks. Järgmise mängu peab Joker 9. augustil koduväljakul viimasel kohal oleva Tallinna Jalgpalliseltsiga.
Naiste II liigas mängis Raasiku FC Joker ja Kuusalu ühisnaiskond pühapäeval, 28. augustil Kuusalus FC Elva vastu välja 2:2 viigi. Ühisnaiskonna mõlemad väravad lõi Pille Plakk. Jokeri-Kuusalu naiskond on liigatabelis 8 punktiga endiselt viimasel kohal. Järgmine mäng on 4. septembril pealinnas JK Tallinna Kalev II vastu.