Kuusalus püstitati kuus staadionirekordit

685

Eelmisel nädalal selgitati Kuusalu valla tänavusi meistreid kergejõustikus, samaaegselt peeti kohaliku spordiklubi lahtisi karikavõistlusi erinevatele vanuseklassidele. Võistluste käigus püstitati kuus uut Kuusalu staadioni rekordit. Silmapaistvaima tulemuse sai 200 m jooksus Mart Muru 21.94, parandades eelmist rekordit rohkem kui sekundi võtta. Hea tasemega oli Mart Muru võiduaeg ka 100 m jooksus 10.85. Uutest rekorditest väärivad veel märkimist narvalanna Žanna Vladimirova 100 m võiduaeg 12.30 ja Kohtla-Järve neiu Revetta Reiljani 800 m jooksu aeg 2.17.69.

Valla meistrivõistluste raames peetud meeste kõrgushüppevõistluse võitis 2 meetriga Krister Altosaar. Tase oli kõrge, kuues koht saadi tulemusega 1.85.

Kuusalu valla noormees Taavi Tšernjavski võitis uue isikliku rekordiga 15.66 kuulitõuke (4 kg) ja kettaheite 47.24 (1 kg). Võidutulemustest väärivad veel märkimist Ingar Luubi odavisketulemus 56.58 ja Ilvard Eeriksoo 3000 m jooksu võiduaeg 9.09.46.

Nende võistluste suurima medalisaagi sai Karol Rahuoja 7 kullaga. Karikavõistluste raames võitis C-vanuseklassis kaks esikohta Brain Peters, tulles esimeseks 1.55-ga kõrgushüppes ja 5.07-ga kaugushüppes.